Co można zamówić w Tortowni na Bema?

Historia Tortowni na Bema liczy dopiero kilka lat, ale zdecydowanie jest to jeden z najbardziej popularnych lokali na mapie gastronomicznej Wrocławia, do którego zmierzają zarówno mieszkańcy Wrocławia, jak i goście tego miasta. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim ze względu na wspaniałą ofertę tej cukierni, o której dokładniej opowiemy w dalszej części.

Torty na każdy gust

Doświadczeni cukiernicy, zatrudnieni w Tortowni na Bema, mają mnóstwo kreatywnych pomysłów, a liczba wymyślonych przez nich kreatywnych zdobień torcików jest naprawdę ogromna. Nie wierzysz? Zajrzyj do katalogu na stronie www.tortynabema.pl  i upewnij się o tym osobiście! Zdobienie kremem i czekoladkami, owocami i żywymi kwiatami, a nawet jadalne napisy są wykonywane zgodnie z najbardziej nowoczesnymi trendami w branży cukierniczej. Nadzienie tortu, jak również i rodzaj biszkopta (waniliowy, owocowy, czekoladowy lub bezowy) można wybrać wedle własnego uznania. A to przecież nie wszystko! Posiadane umiejętności pozwalają też cukiernikom z Tortowni na Bema tworzyć kreatywne desery na podstawie szkiców dostarczanych przez klienta.

W ofercie tortowni zawsze są obecne torty od ręki dla dzieci i dorosłych. Są to przede wszystkim najbardziej popularne odmiany: Sacher, Napoleon, Livantinier, Pijana wiśnia, Truflowy i wiele innych. Poza tortami dostępnymi od ręki są też różnego rodzaju ciastka, z których najbardziej chętnie kupowane to te owsiane, kajmakowe, a także z białą i ciemną czekoladą.

Jeszcze więcej wspaniałych deserów można zamówić z okazji różnego rodzaju ważnych wydarzeń: pierwsza komunia, wesele, Walentynki, urodziny i inne okazje. Odrębne miejsce w katalogu zajmują także desery świąteczne: bajecznie udekorowane torty, słodkie świąteczne choinki, piernikowe domki, czekoladowe szyszki i świąteczne pierniczki, a także pięknie zdobione domowe keksy.

Odpowiedni deser można wybierać bezpośrednio na stronie Tortowni na Bema: każda słodycz ma szczegółowy opis, a także prezentacyjne zdjęcie, umożliwiające zobaczyć, jak będzie prezentował się gotowy tort. Na stronie przewidziano także możliwość wyboru rozmiaru tortu (mały, średni lub duży), jego smaku, jak również potrzeba dodania alkoholu i różnych dodatków ozdobnych: jadalnego nadruku, czekoladowej fontanny, kremowego napisu, świeczek w kształcie liczb itp. Dość często w ofercie tortowni pojawiają się także nowości, a więc warto śledzić jej profil w sieciach społecznościowych (tak przy okazji jest to także możliwość uzyskania dodatkowych zniżek z okazji różnego rodzaju wydarzeń, z których można skorzystać zarówno podczas wizyty w cukierni, jak i złożenia składania online).

Przepysznymi deserami, które obejmują nie tylko torty, ale i mniejsze słodkości – można delektować się bezpośrednio w cukierni, zamawiając w dodatku aromatyczną kawę, smaczną herbatę lub słodkie kakao. Co powiesz na owocowe minibezy, domowe rafaello lub strudle według starodawnych przepisów? Szczególnie miło jest zajrzeć do Tortowni na Bema w upalny dzień lub podczas ulewy, złożyć zamówienie i w komfortowych warunkach przez duże panoramiczne okna podziwiać ruch na jednej z pięknych wrocławskich uliczek.

 

Nie tylko na miejscu

W Tortowni na Bema torciki, ale też inne desery, można zamówić nie tylko na miejscu, ale i na wynos. To samo dotyczy przepysznych, mistrzowsko przygotowywanych w tym lokalu napojów stale obecnych w karcie oraz tych sezonowych. To nadal nie wszystko!

Fenomenalnie udekorowane torty z oferty podstawowe lub wykonane na zamówienie na podstawie Twojego szkicu mogą być dostarczone w odpowiednim terminie nie tylko we Wrocławiu, ale także w najbliższych okolicach miasta. Oznacza to, że nie musisz więcej poświęcać czasu na wizytę w wybranej cukierni, rozmowę z jej pracownikami, poszukiwanie transportu dla dostawy deseru itp. Tortownia na Bema to miejsce, w którym każdy pracownik dba przede wszystkim o wygodę i zadowolenie klienta, a więc tu zdecydowanie będziesz zadowolony zarówno z jakości obsługi, jak i kreatywnego podejścia do stworzenia naprawdę najpyszniejszych deserów w mieście.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*